středa 2. července 2014

Po dlouhé době

Ahoj všem,
bohužel se stále na tento blog nevracím, protože pořád mám rozbitý foťák, nový nemám a do opravy ten starý dávat nebudu a začnu šetřit na nový a lepší. Bohužel beauty blog se bez foťáku těžko píše, takže to tu bude chátrat dál, ale chtěla jsem se po nějakých těch možná třech měsících ozvat ;)

Za tu dobu, co nejsem na blogu se toho dost změnilo. Nejen, že jsem přestala tolik nakupovat kosmetiku a tím pádem ušetřila celkem dost peněz, ale i v mém osobním životě se stalo dost věcí, ale ty tu řešit nebudu :)

Vzhledem k tomu, že mi blogování opravdu chybělo a jelikož nemůžu pokračovat v psaní tohohle blogu, tak se teď dost aktivně pohybuji na blog.cz. Založila jsem si na blog.cz blog, který není beauty, ale je to takový blog ala deníček. Většinou se těmhle blogům říká autorské, takže je to takový autorský blog. Píšu tam, co mě zrovna napadne a píšu tam svoje názory na různé věci. Musím říct, že trochu toho deníčku a názorových článků mi na tomto blogu chybělo, protože byl pouze beauty.

Tímto bych vás moc ráda na svůj nový blog pozvala a doufám, že se bude aspoň trochu líbit. Mimo jiné doufám, že tenhle blog má ještě sem tam nějakou návštěvu :D Dejte vědět jestli mě budete sledovat i na mém současném blogu. Vaši návštěvu uvítám ;)

http://ressamichelle.blog.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat